PC FULL OYUNCU FORUM

call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 Anigif17

Join the forum, it's quick and easy

PC FULL OYUNCU FORUM

call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 Anigif17

PC FULL OYUNCU FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PC FULL OYUNCU FORUM

Full Tek Link Oyunlar indirme sitesi

call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wd7g     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdfp     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdg2     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdh8     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdgq     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdjd     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdtp     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdu1     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdv8     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdw0     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdwq     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdxc     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdxx     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdyf     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdz0     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdzt     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wf06     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wf0v     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wf15     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wf3l     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wfc7     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wf3h     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wf3b    
call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wd7g     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdfp     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdg2     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdh8     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdgq     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdjd     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdtp     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdu1     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdv8     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdw0     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdwq     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdxc     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdxx     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdyf     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdz0     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wdzt     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wf06     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wf0v     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wf15     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wf3l     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wfc7     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wf3h     call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 3wf3b    

+8
siyah
Hamza -tk
kosovalı
bhdrbhdr
atakan
tormentorr
adem48
admin şahin
12 posters

call of duty modern warfare 2 full tek link indir

admin şahin
    admin şahin
    SİTE ADMİN
    SİTE ADMİN

Rep güçü : 2223
    Lakap : castiel

call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 Empty Geri: call of duty modern warfare 2 full tek link indir

Mesaj tarafından admin şahin C.tesi Ağus. 13, 2011 12:06 pm

misuqi demiş ki:turkce yaması varmı bu oyunun ogle ındırem Very Happy
    kardeşim türkye yamaya gerek yok bu oyun için Very Happy bence öyle daha süper ama sen iste ben korum Very Happy
    kosovalı
    kosovalı
    pcfulloyuncu üye
    pcfulloyuncu üye

Rep güçü : -6
    Lakap : İMİRZALI KAZIM

call of duty modern warfare 2 full tek link indir - Sayfa 2 Empty Geri: call of duty modern warfare 2 full tek link indir

Mesaj tarafından kosovalı Paz Ağus. 14, 2011 2:46 am

Smile) şahin süpersin kanka koy yamayı varmı :DDD valla oyun süper
    admin şahin
    admin şahin
    SİTE ADMİN
    SİTE ADMİN

Mesaj tarafından admin şahin Paz Ağus. 14, 2011 2:47 am

kosovalı demiş ki:Smile) şahin süpersin kanka koy yamayı varmı :DDD valla oyun süper
    ne oldu sonunda kurdun mu oyunu yoksaa
    AHmet(Kinq)
    AHmet(Kinq)
    MODERATÖR
    MODERATÖR

Rep güçü : 13
    Lakap : <Kinq>

Mesaj tarafından AHmet(Kinq) Paz Ağus. 14, 2011 3:43 am

ya kardeşim oyunu yavaş yavaş indiriyom yav csde oynuyom cs girence durduruyom indirmeyi şuan %56.3 beklyecen ben indirene kadar rahzı isen cs oynuyom ben yane adminde bilir
    umut
    umut
    pcfulloyuncu üye
    pcfulloyuncu üye

Rep güçü : 3

Mesaj tarafından umut Paz Ağus. 14, 2011 11:38 am

kosovalı demiş ki:şahin sana sözüm yok paşa seninle ilgisi yok ben sadece pcnizde hangi programlar var dedim hangisiyle kurdunuz dedim hepsi bu iso dosyalarını ben genelde hep sanal sürücüye atıp kuruyorum sitenize geldim tek link diye indirdim istediğim oyuj kurulumu hakkında resimli anlatımdı hepsi bu
    bak usta ben burdan indirdigim oyunu oyun calışıyo senin davan ne ya 2 dosya vardı hatırlıyosam 2sinide kuruyosun işte başka birşey yok ne uzatıyosunuz anlamıyorumki tek likn buluyosunnuz istemiyosan full oyuna git kardeşim
    admin şahin
    admin şahin
    SİTE ADMİN
    SİTE ADMİN

Mesaj tarafından admin şahin Paz Ağus. 14, 2011 11:40 am

abisi artislik yapma kuramaya bilir tmm bak sen şahitsin buna laf yok ama adamda 3 tane mi 4 danemi hdd var ondan adamda iso 2 görmüyo ben ne yapabilirimki ama elimden geleni yapmaya calışıyom yineden kursun oynasını diye Sad
    umut
    umut
    pcfulloyuncu üye
    pcfulloyuncu üye

Rep güçü : 3

Mesaj tarafından umut Paz Ağus. 14, 2011 11:41 am

abi ben onu bunu bilmem deli oluyom ya oyuncennemindede aynı ordada öyle yorumlara bakıyomda
    siyah
    siyah
    aktiv üye
    aktiv üye

Rep güçü : 19
    Lakap : Si[Y]AH

Mesaj tarafından siyah Çarş. Ağus. 17, 2011 11:25 am

oo super oyun thnaks hacı aga her hafta 1 oyun ekle sıteye bakıyorum hareket yok Very Happy:D
    admin şahin
    admin şahin
    SİTE ADMİN
    SİTE ADMİN

Mesaj tarafından admin şahin Çarş. Ağus. 17, 2011 11:31 am

misuqi demiş ki:oo super oyun thnaks hacı aga her hafta 1 oyun ekle sıteye bakıyorum hareket yok Very Happy:D
    kardeş 2010 model 7 tane oyun koyacam bu gece yada yrn sabah haberin olsun hepside birrinde süper Very Happy
    Gamze coskun
    Gamze coskun
    GENEL MODERATÖR
    GENEL  MODERATÖR

Rep güçü : 599
    Lakap : oyun yükleme görevlisi

Mesaj tarafından Gamze coskun Perş. Ağus. 18, 2011 11:14 am

ya üyelerden bazılarını yanlış anlamasında daha oyunmu kuramıyolar Very Happy
    admin şahin
    admin şahin
    SİTE ADMİN
    SİTE ADMİN

Mesaj tarafından admin şahin Perş. Ağus. 18, 2011 12:22 pm

oluyo boş ver bizim görevimiz yardımcı olmak
    Gamze coskun
    Gamze coskun
    GENEL MODERATÖR
    GENEL  MODERATÖR

Mesaj tarafından Gamze coskun Perş. Ağus. 18, 2011 3:13 pm

yardımcı olmakda2 gün uğraştım diyosun
    kosovalı
    kosovalı
    pcfulloyuncu üye
    pcfulloyuncu üye

Mesaj tarafından kosovalı Ptsi Ağus. 22, 2011 9:32 am

kurdum oyunu ve bitirdim umut ben full oyuna gidecek olsam buraya üye olmazdım ufak tefek yanlışlıklar oldu bilmeden bana burda yorum yapma sana bağlı değilim ben yada sen yönetmiyosun beni benim muhatabım şahindir üstüne tanımam varsa sıkıntısı olan msnde konuşabilir oyun gayet güzel ve başarılı bir yapım onun üstüne kaç tane oyun indirip kurdum ben burdan black opsuda kurup bitrdim türkçe yamasıda var bana şahinden ve ahmetten başka kimse yorum yapmasın rica edicem şimdi bitirmem gereken oyunlar var çıkıyorum iyi akşamlar
    kosovalı
    kosovalı
    pcfulloyuncu üye
    pcfulloyuncu üye

Mesaj tarafından kosovalı Ptsi Ağus. 22, 2011 9:35 am

gamze hanım oyunu kuramadığımız yok programlardan kaynaklanan bir sıkıntı az öncede söyledim bilip bilmeden yorum yapmayın ben size bi oyun l,nki vercem indirin kurun oynayın da oyun nasıl oluyormuş görsün herkes
    Gamze coskun
    Gamze coskun
    GENEL MODERATÖR
    GENEL  MODERATÖR

Mesaj tarafından Gamze coskun Ptsi Ağus. 22, 2011 10:32 am

kosavalı BEY lütfen konuşma sınırımızı aşmayalım linkleri şahin ile ahmet deniyor kuruyolar bende siteye koyuyorum ben oyun oynamıyorum kurmayı biliyorum neyse uzatmaya gerek yok bu arada ben ahmetden daha yetkiliyim
    @zr@il
    pcfulloyuncu üye
    pcfulloyuncu üye

Rep güçü : 0

Mesaj tarafından @zr@il Cuma Ağus. 26, 2011 12:40 am

saolun aramıstım tesekkur ederım butun oyunlar 5 gb mı acaba
    admin şahin
    admin şahin
    SİTE ADMİN
    SİTE ADMİN

Mesaj tarafından admin şahin Cuma Ağus. 26, 2011 1:08 am

@zr@il demiş ki:saolun aramıstım tesekkur ederım butun oyunlar 5 gb mı acaba
    hayır 5 GBDAN aşagı değil kardeşim

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 7:56 am