PC FULL OYUNCU FORUM

PC FULL OYUNCU FORUM

Full Tek Link Oyunlar indirme sitesi

                                                                                           
                                                                                           

  Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Paylaş
  avatar
  admin şahin
  SİTE ADMİN
  SİTE ADMİN

  Mesaj Sayısı : 592
  Rep güçü : 2223
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : merzifon
  Lakap : castiel

  Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından admin şahin Bir C.tesi Tem. 30, 2011 1:41 am  En Düşük Sistem Gereksinimleri:.

  .:Desteklenen işletim sistemleri:.

  Windows XP, Windows Vista , Windows 7
  İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
  RAM: 1.5 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista - Windows 7
  Ekran Kartı: Shader Model 3.0 veya üzeri destekli DirectX 9.0 uyumlu 256 MB
  Ses Kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı DirectX Version: DirectX 9.0
  Hard Disk: 8 GB

  .:Önerilen Sistem Gereksinimleri:.

  .:Desteklenen işletim sistemleri:.


  Windows XP, Windows Vista , Windows 7
  Intel Core 2 Duo E6700 2.6 GHz ya da AMD Athlon 64 X2 6000+ veya üzeri
  Ekran Kartı: GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 4700 veya üzeri
  Ses Kartı: 5+1 ses kartı  Ubisoft’un Prince of Persia serisi ile elde ettiği becerileri kullanarak yarattığı Assassin’s Creed, Brotherhood ile üçüncü çıkarmasını gerçekleştiriyor.


  İkinci oyunda seriye dahil olan Ezio’nun bir kez daha başrolü üstlendiği Brotherhood, online multiplayer moduyla da seride bir ilki temsil ediyor. İkinci oyundan çok kısa bir süre sonra sahne alan ve bu yüzden bazı endişeler taşımamıza yol açan Brotherhood’un tam sürümü sonunda elimizde. Bakalım bizleri utandıracak bir oyun mu geliştirmiş Ubisoft?

  SUNUM:

  İlk oyundan itibaren yaratılan atmosferin dışına çıkmıyor Brotherhood ve kendi güvenli sularında yüzmeyi tercih ediyor. Yaklaşık 3 GB’lik bir ön yükleme ile karşılıyor oyun bizleri. Bu yüklemenin ardından beyaz rengin odanızı aydınlatacağı kısa bir yükleme ekranına daha hazırlıklı olun. Herşeyi atlattıktan sonra Animus’un menüsünde buluyoruz kendimizi ve START tuşuna basarak geçmişe ışınlanıyoruz.

  Assassin’s Creed serisinde beyaz rengin önemi büyük. Ana menüden yükleme ekranlarına kadar her yerde bembeyaz bir ekran sizi karşılıyor ve gece lambası gibi odanızı aydınlatıyor. Brotherhood, önceki oyunlardan farklı bir sunuma sahip değil ancak yenilik peşinde koşmasına da hiç gerek yok. Yeterince süre ve para ayrıldığı her yerinden belli olan prodüksiyonun kalitesi sayesinde, etkileyici bir sunuma sahip Brotherhood. Sade ama ilginç bir şekilde fazlasıyla çarpıcı menü tasarımları, hikayenin geçtiği dönemi eksiksiz bir şekilde yaşamanızı sağlayan genel atmosferi ve müzikleriyle kusursuz bir havaya sahip oyunumuz.

  ÖYKÜ:

  2012 yılındayız. Templar saldırısından kurtulan Desmond Miles ve ekibi, Animus projesini gözlerden ırak ve güvenli bir şekilde devam ettirebilmek için Monteriggioni’ye, harabe halindeki Villa Auditore’ye giderler. İkinci oyundan tanıdık gelecek olan Villa Auditore’de saklanan ekibimiz, Ezio ile birlikte maceralarına kaldıklarına yerden devam edeceklerdir.

  Animus’a girdiğimizde 1499 yılında açıyoruz gözlerimizi. İkinci oyunun sonunda gördükleri yüzünden kafası karışık olan ve canını zor kurtaran Ezio Auditore, amcası Mario ile birlikte Monteriggioni’ye geri döner. Ancak beklenmedik bir saldırıyla karşılaşırlar. Cesare Borgia kasabaya saldırır, Mario’yu öldürür ve Apple of Eden’ı ele geçirir. Ailesi ile birlikte güçlükle kaçan Ezio, dağılan suikast kardeşliğini tekrar toparlamak için Templar’ların merkezi olan Roma’ya gitmeye karar verir.

  Brotherhood, seri içinde öykü anlatımı konusundaki en yetenekli oyun. Kaliteli ve dramatik tonu yüksek ara videolarla sıklıkla desteklenen hikaye, oyuncuyu şaşırtan dönemeçleriyle oldukça derin. Uzun oyun süresiyle beraber sizi içine alacak kalitede bir hikaye bu ve Brotherhood öyküsünü anlatırken bir an bile tökezlemiyor. Serinin ikinci oyununda yer alan Ezio’yu tekrar yönetmemiz de oyunun artılarından. Zaten tanıdığımız ve benimsediğimiz bir karakteri yönettiğimiz için yeni hikayenin içine girmekte zorlanmıyoruz.

  GRAFİKLER:

  Ubisoft Montreal, ufak dokunuşlarla en yakışıklı Assassin’s Creed’ e hayat vermiş. Serinin ilk iki oyununda pek çok görsel sıkıntı mevcuttu hatırlarsanız. Yoğun ekran kırılmaları, AA problemi, özensiz kaplamalar ve göz acıtan gölgelendirmeler, serinin çarpıcı atmosferine balta vuruyorlardı. Brotherhood’da bu sorunlar tamamen ortadan kalkmış değil ancak olabildiğince törpülenmiş. Böylece çok daha temiz grafiklerle karşılaşıp çocuklar gibi sevindik.

  Karakter animasyonlarındaki kalite aynen korunmuş. Özellikle ikinci oyunu baz alırsak, neredeyse aynı işçilikle karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Kötü birşey değil bu elbette; Ezio binaları tırmanırken, koşarken ve savaşırken, inanılmaz gerçekçi animasyonlarıyla göz dolduruyor. Kontrol ettiğiniz kişinin gerçek bir insan olduğunu hissettirecek kadar güzel ve zengin animasyonlara sahip Brotherhood. Sokakları dolduran halka baktığımız zaman da benzer bir kalite görüyoruz. Yaşanan olaylara tepki veren, şaşıran, korkup kaçan insanlarla dolu sokaklar. Görsel açıdan bu kadar çarpıcı bir atmosferin sunulduğu oyunlarla pek sık karşılaşmıyoruz bugünlerde.

  Düşmanlarda ise bu durum birazcık değişiyor ve gerçeklikten uzaklaşan animasyonlar çıkıyor karşımıza. Sizi kovalamak için binaları tırmanırken bir anda Spider-man esnekliğine kavuşan, çekirge gibi sıçrayan ve hızlı çekime alınmış gibi yanınızda bitiveren düşmanlar, öldüklerinde de kemiksiz bir canlı gibi esnek pozisyonlarda yere serilebiliyorlar. Serinin başından süregelen bir problem bu. Yüz animasyonları ise genel açıdan baktığımızda kaliteli ancak sizi rahatsız edecek bir donukluğun varlığı hemen hissediliyor. Karakterlerin gözleri cam gibi, donuk ve tepkisiz. Dudak animasyonları ise zaman zaman diyaloglara eşlik edemiyor ve senkron bozuluveriyor. Gene de bu söylediklerimizin oyunun genel kalitesini bozacak boyutlarda sıkıntılar olmadığını belirtelim.

  Mekan tasarımlarına baktığımızda, eşine zor rastlanır bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu hemen anlıyoruz. İlk Assassin’s Creed bu konuda bizi yeterince tatmin etmemiş ancak ikinci oyunda müthiş bir tempo yakalamıştı seri. Yapımcıların özenli işçiliği, Brotherhood ile zirve yapmış durumda. Oyunda Roma başta olmak üzere birkaç farklı haritada gezineceksiniz. Zamanınızın büyük bölümünü çalacak olan Roma ise ağzınızı açık bırakacak. 1400'lü yılların Roma şehri, tüm gerçek tarihi yapılarıyla hayat bulmuş durumda. Bu güzel şehri ziyaret edenlerin hemen gözüne çarpacak olan görkemli Colosseum (kolezyum), bugün altından arabaların geçtiği dev su kemerleri ve sütunlar, Roma harabeleri ve inatla zamana direnen Pantheon, haritayı zenginleştiren detaylar olarak dikkat çekiyorlar. Brotherhood sizi ensenizden tutuyor ve 1499 yılının Roma şehrine bırakıveriyor. Atmosfer yaratma konusunda o kadar yetenekli ki, alışma süreci yaşamadan geçmişte hissediyorsunuz kendinizi.

  Assassin''s Creed Brotherhood resimlerini burada bulabilirsiniz.

  Farklı kültürlerden gelen sanatçılardan oluşan yapım ekibi, tarih hakkındaki engin bilgilerini oyunun her karesine yedirmiş durumda. Bugün bile ayakta olan tarihi yapıların yakınına geldiğinizde SELECT tuşuyla kısa ama yararlı bilgiler edinebiliyorsunuz, üstelik gerçek görseller eşliğinde yapılıyor bu kısa sunum. Bunun dışında dönemin yaşam tarzını bize olabildiğince doğru gösteriyor Brotherhood. Sokaklardaki insanların durumu, dini yaymak için vaaz veren rahipler, gondollara evsahipliği yapan su kanalları, dönemin sanatçıları tarafından yaratılmış gerçek tablolar ve benzeri eserler, şehir halkının kıyafetleri, kısacası en ufak detay tarihi gerçeklere olabildiğince dayanıyor. Bu bile Assassin’s Creed: Brotherhood’un (dahası tüm serinin) ne kadar uzun bir çalışmanın ürünü olduğunu kanıtlıyor aslında.

  Kaplamalar oldukça kaliteli, serinin önceki oyunlarına oranla daha özenli bir işçilik duruyor karşımızda. Roma’nın ve ziyaret ettiğimiz diğer bölgelerin gerçekten yaşadığını hissetmemize yardımcı oluyor kaliteli kaplamalar. Kamerayı manuel olarak çok yakın noktalara çektiğiniz zaman detaylarda ufak kaybolmalar yaşanıyor ancak bunlar çok doğal kusurlar. Dinamik ışıklandırma ise tek kelimeyle muhteşem. Haritayı detaylandırmanızı sağlayan kulenin birine çıkıp senkron işini yaptığınızda batan akşam güneşinin yüzünüzü ısıttığını hissedeceksiniz. Kulenin dibindeki samanlığa gerçekleştireceğiniz mantıksız atlayışın hemen öncesinde Roma’ya derin bir nefes alarak bakın. Muhteşem şehir manzarasına vuran güneş ışığı ve dar sokaklarda yarattığı gölge oyunları sizi büyüleyecek. İyice baktınız mı? Tamam, şimdi atlayabilirsiniz samanlığa.

  Kamera istifa etmeyi düşünen, bu yüzden de işini savsaklayan bir şirket çalışanı gibi davranıyor çoğu zaman. Siz binalara tırmanıp örümcek yeteneklerinizi sergilerken, sizi başarıyla takip etmiyor ve alakasız noktalarda durup tırmanacağınız bir sonraki basamağı görmenizi engelliyor. O yüzden sağ başparmağınızı analogdan ayırmayacağınızı ve kamerayı manuel olarak ayarlayacağınızı belirtelim. Bu sorun çatılarda koştururken de ortaya çıkıyor. Ezio’nun kıvraklığına ve ani yön değiştirmelerine ayak uyduramıyor kamera. Siz bir sonraki çatıya atlamaya çalışırken, sırf kameranın yanlış açısı yüzünden 20 metreden aşağı düşüp yere kapaklanabiliyorsunuz. Bu sorun size iki iş yüklüyor; hem Ezio’yu yöneteceksiniz, hem de oyunun kameramanı gibi davranıp sürekli manuel ayarlarla en doğru açıda tutacaksınız kamerayı.

  Bazı ufak görsel detaylar, Brotherhood’a müthiş bir zenginlik katıyor. Aksiyon sırasında düşmana soktuğumuz bıçaklar ve kılıçlar sayesinde havaya kan püskürüyor, bıçaklarımızın ve Ezio’nun üzerine kan bulaşıyor. Bir yere tırmanırken tutunduğunuz bölgelerden veya yere düştüğünüzde kalkan tozlar, gözden kolayca kaçabilen ancak bilinçaltınızdan kaçamayıp atmosferi zenginleştiren detaylar olarak dikkat çekiyor. Bir önceki oyundaki rezil gölgelendirmeleri hatırlıyor musunuz? Hani biraz yüksekten bakınca koca koca kutulardan oluşmuş gibi gözüken, detaysız gölgelendirmelerden bahsediyorum. Ubisoft bu konuda çok şikayet almış olacak ki, büyük ölçüde iyileştirmeler gerçekleştirmiş. Hala uzaktaki nesnelerin gölgeleri çok kaliteli değil ve can sıkabiliyor ancak yakına geldiğinizde çok daha detaylı bir işçilikle karşılaşıp rahat bir alacaksınız.

  AA probleminde de eskisi kadar büyük bir sıkıntı yaşatmıyor Brotherhood. Artık uzak mekanlar ve arka fon daha detaylı ve yapıları net bir şekilde seçebiliyoruz. Bunu en iyi anlayacağınız yer, gene samanlara atlamak için (pardon, şehir haritasını senkronize etmek için) tırmandığınız kuleler oluyor. Özellikle çok yüksek bir kuleyse tırmandığınız, genel manzara sizi büyüleyecek ve uzunca ekrana bakakalacaksınız.

  Gelelim ikinci oyundan miras kalan sıkıntılara. Ekran kırılması problemi (azalmış olsa da) gene karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle oyunun grafik motoruyla hazırlanmış ara videolarda bu sorun arsızca gösteriyor yüzünü. Bu sorun Mafia II’nin bize yaşattıkları kadar insanı oyundan soğutacak yoğunlukta değil neyse ki. Ancak seri bir şekilde ortaya çıktıklarında, limon dilimini ısırmış bir bebek gibi yüzünüzü ekşitmeniz de kaçınılmaz oluyor.

  Karakterlerin duvarlardan ve birbirlerinin içinden geçmesi problemi de hala devam ediyor. Ezio düşmanın üzerine sıçradığında bıçağını havada bir yerlere sokuyor, düşmana temas bile etmiyor ama bol bol kan fışkırdığını görüyoruz. Ayrıca ölen düşmanların kolları bacakları duvarın veya çatının içinden geçip garip görüntülerin doğmasına yol açıyor.  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  ARKADAŞLAR BU OYUNLARI İNDİREBİLMENİZ İÇİN SİTEMİZDEN FLAŞHGETİ İNDİRMENİZ GEREKDİR ŞİMDİ HEMEN SIKILACAKSINIZ AMA PROGRAM COK
  YARARLI SİTEMİZDEKİ OYUNLAR 5 GB DAN AŞAGI OLMADIĞI İÇİN NORMAL İNDİRMEYE KALSANIZ 2, 3 GÜNÜ
  BULUR AMA FLAŞHGETİ İNDİRİRSENİZ 5 GB BİR OYUN 4 SAAT YADA EN FAZLA 8 SAATDE ELİNİZDE O YÜZDEN ÜŞENMEYE GEREK YOK KARAR SİZİN
  ADMİN ŞAHİN  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


  En son admin şahin tarafından Ptsi Ağus. 15, 2011 1:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
  avatar
  iyican12
  aktiv üye
  aktiv üye

  Mesaj Sayısı : 67
  Rep güçü : 0
  Kayıt tarihi : 28/07/11

  Geri: Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından iyican12 Bir C.tesi Tem. 30, 2011 3:15 am

  abii prototype noldu :S
  avatar
  admin şahin
  SİTE ADMİN
  SİTE ADMİN

  Mesaj Sayısı : 592
  Rep güçü : 2223
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : merzifon
  Lakap : castiel

  Geri: Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından admin şahin Bir C.tesi Tem. 30, 2011 3:20 am

  iyican12 demiş ki:abii prototype noldu :S
  koyacamda ona baktımda sen hangisi koyacam
  prototype 1 mi yokas 2 mi 2 yok daha cıkmamış ama cıkacak 1 de var birin görünümü cok kötü ama saat 4 de sitede oyun sana söyleyim kodlarını ben benim pcde lik felan hazır sadece sitye yapıştır yapacam saat 4 de
  avatar
  iyican12
  aktiv üye
  aktiv üye

  Mesaj Sayısı : 67
  Rep güçü : 0
  Kayıt tarihi : 28/07/11

  Geri: Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından iyican12 Bir C.tesi Tem. 30, 2011 3:30 am

  abi 2 çıkçakmımış ne zaman da 1. güzel yaw fena deil yane ok yapıştır şifresiz falan deildir inşallah indircemde Very Happy
  avatar
  iyican12
  aktiv üye
  aktiv üye

  Mesaj Sayısı : 67
  Rep güçü : 0
  Kayıt tarihi : 28/07/11

  Geri: Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından iyican12 Bir C.tesi Tem. 30, 2011 3:50 am

  abi izledim videosunu bu oyunu oyna bence abi affraid süper olcak 2
  avatar
  admin şahin
  SİTE ADMİN
  SİTE ADMİN

  Mesaj Sayısı : 592
  Rep güçü : 2223
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : merzifon
  Lakap : castiel

  Geri: Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından admin şahin Bir C.tesi Tem. 30, 2011 5:02 am

  iyican12 demiş ki:abi izledim videosunu bu oyunu oyna bence abi affraid süper olcak 2
  bir benim hoşuma gitmedi haberin olsun 2 nin videosunu izledim o güzelde 1 ekran kötü efekler kötü haberin olsun ama yinede koyacam bundan da haberin olsun
  avatar
  AHmet(Kinq)
  MODERATÖR
  MODERATÖR

  Mesaj Sayısı : 108
  Rep güçü : 13
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Yaş : 24
  Nerden : istanbul
  Lakap : <Kinq>

  Geri: Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından AHmet(Kinq) Bir C.tesi Tem. 30, 2011 5:13 am

  oo güzellll bunuda indirmem lazım looo
  avatar
  umut
  pcfulloyuncu üye
  pcfulloyuncu üye

  Mesaj Sayısı : 31
  Rep güçü : 3
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Yaş : 25

  Geri: Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından umut Bir Ptsi Ağus. 08, 2011 1:27 am

  ohaaa o oyun ne la öyleee :S
  avatar
  umut
  pcfulloyuncu üye
  pcfulloyuncu üye

  Mesaj Sayısı : 31
  Rep güçü : 3
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Yaş : 25

  Geri: Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından umut Bir Ptsi Ağus. 08, 2011 1:28 am

  hemen indirmem lazım bu arada u torrenti sildim flahget daha hızlıymış admin kardeş
  avatar
  umut
  pcfulloyuncu üye
  pcfulloyuncu üye

  Mesaj Sayısı : 31
  Rep güçü : 3
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Yaş : 25

  Geri: Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından umut Bir Ptsi Ağus. 08, 2011 1:28 am

  dedigin cıktı valla haklıymışın aha sana benden +rep
  avatar
  admin şahin
  SİTE ADMİN
  SİTE ADMİN

  Mesaj Sayısı : 592
  Rep güçü : 2223
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : merzifon
  Lakap : castiel

  Geri: Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından admin şahin Bir Ptsi Ağus. 08, 2011 1:32 am

  yane bz birşey biliyozda konuşuyom kardeşim yavv
  avatar
  Gamze coskun
  GENEL MODERATÖR
  GENEL MODERATÖR

  Mesaj Sayısı : 153
  Rep güçü : 599
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : msnden ekleyenleri kabul etmiyorum
  Lakap : oyun yükleme görevlisi

  Geri: Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından Gamze coskun Bir Perş. Ağus. 18, 2011 11:18 am

  ben bunun şimdi videosunu izledimde aynı filim gibi yaaa
  avatar
  admin şahin
  SİTE ADMİN
  SİTE ADMİN

  Mesaj Sayısı : 592
  Rep güçü : 2223
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : merzifon
  Lakap : castiel

  Geri: Assassin's Creed Brotherhood full tek link indir

  Mesaj tarafından admin şahin Bir Perş. Ağus. 18, 2011 12:18 pm

  ewt bende ilkde öyle zannetim ama öyle değil indirdim oynuyom şuan

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 3:13 am