PC FULL OYUNCU FORUM

PC FULL OYUNCU FORUM

Full Tek Link Oyunlar indirme sitesi

                                                                                           
                                                                                           

  Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Paylaş
  avatar
  admin şahin
  SİTE ADMİN
  SİTE ADMİN

  Mesaj Sayısı : 592
  Rep güçü : 2223
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : merzifon
  Lakap : castiel

  Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından admin şahin Bir Cuma Ağus. 19, 2011 1:11 pm


  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  kendi pcden yaptım ilk indirdim oyunda sorun yok kısacası dün indirdim buğün bitirdim Very Happy


  Left 4 Dead 2 duyurulduğun da aslında herkes sempatik ve karizmatik Bill, Francis, Louis, Zoey dörtlüsünden vazgeçilemeyeceğini, onların değişmeyeceğinden emindi. Özellikle üniversite öğrencisi kızımız Zoey hayranları… Fakat; Valve Software karakterler de değişime gitti ve onların yerini Nick, Ellise, Coach ve Rochelle aldılar. Bu ilk intiba da hayranlar tarafından hayal kırıklığı olsa da demo ile beraber yeni karakterlere de uyum sağlandı…
  Karakterlerin görünüm ve biyografileri dışın da oyunu etkileyebilecek bir özelliği yok. Yani her karakterin ayrı ayrı kurtuluş mücadelesine etki edecek güçlü ve hassas noktaları yok. Dev cüssesi ile futbol koçu olan Coach’un yaptığını, çıtı pıtı bir haber muhabiri olan Rochelle’de rahatlıkla yapabilmekte. Bence karakterlerin de kendine has özelliklerinin olması strateji, taktiksel bilgileri daha fazla kullandırır ve oyundan alınan hazzı arttırabilirdi. Fakat serinin devamın da böyle bir sınıflandırmanın yapılacağını düşünüyorum. Valve Software de sanırım, oyun geliştirilmesi hususunda acele etmek istemiyor, zamana yayıyor.

  Yapımda karşınıza çıkacak özel zombilerden bahsedelim biraz;

  Tank: Ultra terbiyesizlik! Left 4 Dead 2’de de kurtuluş takımının canını en çok sıkan ve en tehlikeli özel zombidir. Yürürken sebep olduğu yer sarsıntılarından yakında olduğu anlaşılır. Ayrıca; Left 4 Dead 2’de bir yüz makyajı geçirmiş olup modellemesi değişmiştir. Çözüm olarak; Molotof kokteyl ile yakıp tahrip gücü yüksek silahlarla seri hareket ederek atış yapılmalıdır. Boomer’ın kusmuğu da bu dev ucubenin üzerine atılıp diğer zombilerin işi kolaylaştırılmalıdır.


  Smoker: Left 4 Dead 2’de makyajlanan başka bir özel zombi. Artık yüzü tamamen tümörlenmiştir. Arkasından yeşil kabarcıklar bırakır. Tanımlamak gerekirse; tek kelime ile sinsi ve kamufle uzamanı. Çoğu zaman varlığını; vücudunuza saran dili ile fark edersiniz. Ve sizi çekip bir güzel pataklar ta ki bir arkadaşınız yardımınıza koşana kadar. Çözüm ise elbette ki uzak mesafe silahları kullanmaktır.

  3

  Hunter: Özel zombiler arasında en hızlısı. Left 4 Dead 2’ de montunun ve pantolonunun paçalarını yırtmıştır. Sanırım daha karizmatik görünmek istiyor. Boşuna çabalamasın, kusura da bakmasın ama bu hali ile hiçbir kız dönüp te bakmaz buna. Uzun mesafelere sıçrayabilir ve tırnakları ile sizi parçalar. Çıkardığı hırıltılardan yeri anlaşılabilir.

  Boomer: Hantal, şişko. Ayrıca; Left 4 Dead 2’de dişisini de eklemişler bunun. Örgülü saçları ile dolaşmaktalar. Geğirmeye benzer sesler çıkararak dolaşır. Özel zombiler için de ateşli silahlara karşı en dayanıksız olanıdır. Aniden karşınıza çıkışları ile etkiler ve üzerinize kusarak birkaç saniyeliğine görüntünüzü yeşile boyar ve bulanıklaştırır. Ve diğer zombiler Boomer’ın kustuğu karaktere doğru saldırıya geçerler. Yakın mesafeden öldürmemeye özen göstermelisiniz. Çünkü; patlayarak yok olur ve bu sağlığınızın azalmasına sebep olur.


  Jockey: Left 4 Dead 2’ye özel enfeksiyonlumuz. İsmi ile müsemma yaratığımız. Lakin sağ kalanları tıpkı bir jokey gibi sürmektedir. Sinir bozucu kıkırdamaları ile kulağınıza çalınır. En küçük special infected’dir. Buna rağmen hızlı, dayanıklı ve Hunter kadar olmasa da yükseğe sıçrar. Kurbanının üzerine binerek hızlı bir şekilde sağlığını azaltır aynı zaman da nereye gitmek istiyorsa oraya sürükler. Bir tank veya Charger ile ikili oldular mı ilgili insan karakterin ruhuna okutabilir.

  Charger: Bir başka Left 4 Dead 2 enfeksiyonlusu daha. Enfeksiyonun, zombi aleminde de “çirkin ördek yavrusuna” dönüştürdüğü türünü koyamadığım ucube. Ömrü hayatı boyunca Tank adlı silindire özenecek zombi. Kurtuluş safı tarafından kızıştırılarak zombilere karşı kullanılabilir aslında.

  Şaka bir yana; Charger’ın sağ kolu Tank’ın kolları ile aynı kuvvet ve işlevsellikte fakat gelin görün ki sol kolu Jockey’in sol kolu kadar bile işe yaramamakta. Sanıyorum ki az da olsa denge prensibi adına var o kol orada. Charger’lar Tank’dan sonra hasar potansiyeli en fazla olan zombimiz. Eğer tüm sağ kalanlar bir ihtimal aynı hizada dizilmişlerse bu vatandaş bowling topu gibi gelip tüm lobutları devirerek strike yapar; üzerine bir de en son da duranı ise yere çalar.

  7

  Spitter: Genel anlam da hizmeti iyidir. Çok iyi mantı açar, kıymalı böreği ise enfestir. Fakat, mücadele alanın da aşırı pasiftir. Versus mod da şansına bu ucube düşen oyuncu oturup karaları bağlamamalıdır, gün doğmadan neler doğar! Mutlaka bir özel enfeksiyonlu ile birlikte hücum etmelidir. Ayrıca; özel enfeksiyon isminin en çok sırıttığı zombidir.

  Witch: Görünüşü, sesleri, hareketleri ile oyunda belki de saf korku öğelerini en iyi yansıtan karakterdir. İlk oyunda oturur vaziyette olan bu özel zombimiz L4D2’de ise ayaklanır olmuş. Artık biz onu değil, o bizi buluyor. Özellikle uzaktan duyulan ağlama sesleri, ürpertici uğultular belki de zombi kısmında en iyi ses efekti bu zombimize ait.

  Witch; görüldüğün de rahatsız edilmediği zaman hayli zararsız. Fakat gözüne gözüne fener tutup, biçimine kurşun sıkarsanız o ağlak kadınımsı birden bire atlet kesiliyor ve sizi büyük bir ihtimalle yakalıyor. Ve tırnaklarından tattırıyor. Görüldüğün de selam bile verilmemesi gerekendir.

  8

  Özel zombilerimiz de bunlar. Fakat; oyunda her campaign de diğer basit zombilerden de farklı olan bir zombi çeşidi daha ortaya konmuş Valve tarafından. Mesela Dead Center’da bulunan Hazmet kıyafetli zombileri görmüşsünüzdür. İşte üzerlerinde ki ateşe dayanıklı giysi sebebiyle bunlar Molotof kokteyl ve yanıcı mermilerden etkilenmiyor.

  Şarşörlerinizi Doldurun, Hadi Zombi Avlamaya!

  Left 4 Dead 2(L4D2, aklınızda bulunsun bundan sonra kısaltacağım) bazı sorunlar sebebiyle biraz meşakkatli bir yükleme süresinin nihayetin de sisteminize kuruyorsunuz. Bildiğimiz üzere oyun birincisi gibi Steam üzerinden oynanmakta. Bu sebepten dolayı; öncelikle bir Steam hesabına sahip olmalısınız fakat endişe etmeyin; zaten yükleme esnasında bunu kolaylıkla gerçekleştiriyorsunuz.

  Sabırsız bir bekleyişin ardından sol eliniz W,A,S,D tuşlarına sağ eliniz de fareye hakim(Bu arada videonun verdiği adrenaline dayanamayıp, istemsiz bir refleks ile herhangi bir tuşa basma ihtimaliniz var ise lütfen bu pozisyon da izlemeyin introyu. Aksi halde büyüyü bozmuş olursunuz.) bir şekilde kısa ama aksiyon dozajı yüksek ve tamamıyla oyuncuyu oyunun atmosferine sokabilen harikulade bir açılış videosu izliyoruz tıpkı L4D’de ki gibi. Sonrasın da ise menümüze ulaşıyoruz. Ve ana menüden itibaren değişikliği fark edebiliyoruz.

  9

  Bu arada arkaplan da çalan müzik L4D’e nazaran daha profesyonel, özellikle kemanın tellerine dokunularak şuursuz bir şekilde çalınıyormuş hissi veren bir kısım var ki müziklerde; o parçayı bir şekilde kaydedip gece uyumadan önce loş bir oda da dinlemeye kalksanız sabaha kadar uyuyamazsınız. O derece, inanılmaz etkileyici ve ürpertici olabilen bir tını…

  Hayatta Kalmak İçin Tek Şansın; Takımın!

  İşte, L4D2’nin çekirdeğini oluşturan campaign modu…
  Bu modu belirlediğimiz arkadaş grubuyla, onbinlerce kişinin bulunduğu çevrimiçi mod ile ya da istersek Steam’de ki grubumuzla oynayabiliyoruz. Herhangi birini seçtiğimiz de ise görülen bir lobiye giriyoruz veya direk oyuna katılıyoruz. Zorluk seviyesini ve ilgili filtreleri yaptıktan sonra; Rochelle, Nick, Coach ve Ellisden oluşan 4 farklı hayatta kalandan birini seçiyoruz. Eğer arzu edersek kendimiz de bir lobi oluşturup o lobinin tüm kurallarını ve filtrelerini kendimiz belirleyerek çevrimiçi yoldaşlarımızı beklemeye koyuluyoruz.

  L4D 2’de her co-op çoklu oyunculu oyun da olmayan bazı özellikler mevcut. Mesela; Bir oyuna başladınız diyelim. O ara telefonunuz çaldı; işte tam o sırada siz oyunu kapatmak durumunda kalmıyorsunuz ve karakterinizi tek tık ile yapay zekâya emanet edip rahatça görüşmenizi ve diğer işlerinizi yapıyorsunuz. Bir diğeri ise oyundan amiyane tabir ile oyundan şutlama özelliği, bu özellik sayesinde oyunu düzgün oynamayan, oyuncuların huzurunu bozan bir oyuncunun oyundan atılması için oylamaya sunuluyor ve ‘evet’ diyenler çoğunlukta ise o kişi kendini biranda ana menüde buluyor. Çok hoş düşünülmüş ince bir detay. Tebrik etmeli burada Valve’ı…

  ‘Campaign’ modu, L4Dden bir fazla olarak 5 görev ve bu 5 görev de beşer kontrol noktasından oluşmakta. İlk oyunu bilmeyenler için ilerleyiş ve gayeden bahsedersek; 4 kişi co-op bir şekilde göreve başladığımız noktadan önümüze çıkan tüm zombileri ve özel zombileri vurarak 5. kontrol noktasının ardından bulunduğumuz bölgeden kurtulmak. Eee, tabii bu öyle kolay değil efendim. Gerekli mühimmat ve sağlık paketlerini aldıktan sonra bir sonra ki kontrol noktasına kadar aksiyon, gerilim ve biraz da korku ile ilerlemeye başlıyorsunuz. Zombiler her yönden gelmeye başlıyor. Hatta öyle zamanlar oluyor ki etrafa pek bakmadan önde, arkada, sağda, solda hareket eden kim varsa “sobe” demeye başlıyorsunuz.

  10

  Oyun, 1 görev içinde ki 4 kontrol noktasının her birine girdiğiniz anda kendini kayıt ediyor ve 5. kontrol noktası ile görevi başarmış olup bir şekilde kendinizi ilgili şehirden kurtarıyorsunuz. Ayrıca; bir dahaki sefer ölürseniz oyuna bu kayıt noktalarından başlıyorsunuz. Bu odalar sınırsız bir cephane, silah, sağlık paketi ve ağrı kesici haplar ile tam bir mühimmat deposu. Ve bu odalara kesinlikle zombiler giremiyor, kapısı kapalıyken elbet. Bazı bölümler oluyor ki zombilerin şehre sığmadığını düşünüyorsunuz. Sizin daha, güvenli odadan çıkmanızı beklemeden odanın kapısına üşüşüp ellerini kollarını demir parmaklıklardan sokup size ulaşmaya çalışıyorlar. Siz de haliyle bu keklikleri aman zombileri avlıyorsunuz.

  Oyun da tıpkı ilki gibi çok dikkatli ve stratejik ilerlemek gerekiyor. Hatta L4D2’ye eklenen yeni silahlar, yeni özel zombiler ve daha korkutucu tasarlanmış mekânlar ile artık kurtuluş daha da zor. Gruptan bir defa koptunuzmu, özellikle 4. kontrol noktasından sonra sonu ölümle tamamlanıyor. Fakat çevrimiçi co-op oynadığınız için diğerleri oyuna devam etmekte. Haliyle 4 kişi bile inanılmaz bir efor ile mücadele verirken sadece bir kişinin kaybı bile, hatta bırakın kaybını ağır derece de yaralanması bile oyunun gidişatını aleyhinize çeviriyor. L4D2’ de sağlığınız düştükçe ona göre de hızınız ve sıçrama mesafeniz giderek azalıyor. Bu durumda olan takım üyesine diğer takım arkadaşları sağlık paketini hiç tereddüt etmeden verebiliyor. Eğer ki bir karakterin sağlığı tamamen biterse, o kişi yer de kalıyor ve sadece tabancaları ile zombilere karşı koyabiliyor. Bu durumda ikense sağlığı 300HP’den hızla aşağı düşüyor. İşte bu bar tamamen bitmeden takım arkadaşınız sizi yerden kaldırırsa o zaman oyuna 20HP’lik sağlık ile devam edebiliyorsunuz.

  Bu arada; L4D de olmayıp yanımıza eklenen bir teçhizat da elektroşok cihazı. Bunu takım arkadaşımız öldüğü vakit bir seferliğine kullanıp kendisini %50 sağlık ile oyuna döndürebiliyoruz. Yalnız bu cihaz bir el de yalnızca bir kişi kullanılabiliyor. Onun haricin de başka bir yeni eklentimiz de adrenalin iğneleri. Bu iğneler bizi olduğumuzdan daha hızlı hareket ettiriyor bir de sağlığımızı kısa zaman için arttırmış oluyor.

  Silahlarımız ise ilk oyundan tanıdığımız Uzi, M-16 colt otomatik tüfek, tabanca, otomatik ve manuel pompalılarımız, avcı tüfeğimiz bizimle. Bunun üzerine Desert Eagle, Glock, susturuculu Uzi, SCAR yarı-otomatik hafif piyade tüfeği, AK-47 ağır piyade tüfeği, yarı-otomatik bir dürbünlü silah ve en yeni ve dikkat çekici özelliğimiz tam bir tank savar olan Granade Launcher… Yeni eklenen silahlar arasında. L4D2’nin bir başka yeniliği ise yakın dövüşlerde. Neredeyse her türlü, delici, kesici, kırıcı sağlam aracı kullanabilmekteyiz.

  11

  Yapay Zeka ile de Takım Olunmaz ki!

  İlk oyundan bilindiği üzere L4D2’de de bağıntılı ve akıcı bir hikâye örgüsü bulunmamakta. Tüm modlarda co-op şeklinde ilerlememiz gerekmekte. Tekli oyunculu mod ise campaign modunun yapay zekâ ile omuz omuza hayatta kalmaya çalıştığımız bölümü. Bu bölüm campaign’den farklı olarak siz öldüğünüz vakit son kayıtlı yerden başlıyor. Evet, başlıkta da söylediğim üzere internet tabanlı co-op bir oyun da ne kadar ultra-über bir yapay zekâ da olsa bir insanın yerini alamayacağı için AI ile takım olmak yeterince düşündürücü ve keyif verici değil. Peki bu modu Valve süs olsun diye mi koymuş, oynanmaz mı yani? Oynanır elbet.

  Mesela kimler oynayabilir bu modu? Yurt derdinden kurtulup, yeni eve çıkmış hâlihazır da internet hizmetini de henüz alamamış bir üniversite öğrencisi oynayabilir. Veyahut; İstanbul’dan Sakarya’ya otobüs yolculuğu yapan kablosuz bağlantıdan yoksun dizüstü bilgisayar sahibi kimse için de biçilmiş kaftandır bu mod.

  12

  Bu mod da yapay zekâ ile yönetilen takım arkadaşlarımız tatlıya tuzluya pek karışmamakta. Zombileri öldürme işini ise biraz ekâbir ruh hali ile yapmaktalar. Molotof kokteyl, pipebomb falan atamadıklarını da söyleyeyim. Onun harici campaign modun da bahsedeceğim her işi yapabiliyorlar. Hayır yani, anlayamıyorum bu olayın esprisini, yapay zekâ çatır çatır M-16 kullanırda nasıl kısmen çok daha kolay olan molotov kokteyli ateşleyip fırlatma işini yapamaz, nasıl bir kod mantığıdır bu? Ayrıca yapay zekâya taktik de veremiyoruz maalesef.

  Sığ gelen zombi saldırıları karşısın da oldukça etkili olup sizin hayatınızı dahi kurtarabilen yapay zekâ, iş karıştımı devreleri yakıyor ve taktik işini bir insanın zekâsı kadar iyi yapamıyor. Ve genelde zorlayıcı olan campaignlerin son kontrol noktalarını tekrar tekrar oynamamıza vesile olabiliyorlar. Bu arada yapay zekânın artıları yok mu? Elbette ki var. Mesela insanlara özgü sevimsiz hisleri taşımıyorlar. En basitinden bencillik yok. campaign modun da çok düşük sağlık seviyesinde olup yüksek sağlık seviyesin de, bir de yedek sağlık paketli arkadaşınızdan sağlık paketi ile bizi tedavi etmesini istediğiniz de övgüler düzmeden, pohpohlamadan almanız zor oluyor çoğu zaman. Hatta bazı kimseler sağlık paketini vermiyorlar bile.

  Minimum Sistem Gereksinimleri

  Supported OS: Windows®️ 7 / Vista / Vista64 / XP

  Processor: Pentium 4 3.0GHz

  Memory: 1 GB for XP / 2GB for Vista

  Graphics: DirectX 9 compatible video card with 128 MB, . ATI X800, NVidia 6600 or better

  Hard Drive: At least 7.5 GB of free space

  Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

  Ekran kartınız shader version 2.0 destekli olmalıdır.  Önerilen Sistem Gereksinimleri

  Supported OS: Windows®️ 7 / Vista / Vista64 / XP

  Processor: Intel core 2 duo 2.4GHz

  Memory: 1 GB for XP / 2GB for Vista

  Graphics: DirectX 9 compatible video card with Shader model 3.0. NVidia 7600, ATI X1600 or better

  Hard Drive: At least 7.5 GB of free space

  Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card


  ARKADAŞLAR BU OYUNLARI İNDİREBİLMENİZ İÇİN SİTEMİZDEN FLAŞHGETİ İNDİRMENİZ GEREKDİR ŞİMDİ HEMEN SIKILACAKSINIZ AMA PROGRAM COK
  YARARLI SİTEMİZDEKİ OYUNLAR 5 GB DAN AŞAGI OLMADIĞI İÇİN NORMAL İNDİRMEYE KALSANIZ 2, 3 GÜNÜ
  BULUR AMA FLAŞHGETİ İNDİRİRSENİZ 5 GB BİR OYUN 4 SAAT YADA EN FAZLA 8 SAATDE ELİNİZDE O YÜZDEN ÜŞENMEYE GEREK YOK KARAR SİZİN
  ADMİN ŞAHİN
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  avatar
  Gamze coskun
  GENEL MODERATÖR
  GENEL MODERATÖR

  Mesaj Sayısı : 153
  Rep güçü : 599
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : msnden ekleyenleri kabul etmiyorum
  Lakap : oyun yükleme görevlisi

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından Gamze coskun Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 4:32 am

  ilk yorum benden Very Happy
  avatar
  admin şahin
  SİTE ADMİN
  SİTE ADMİN

  Mesaj Sayısı : 592
  Rep güçü : 2223
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : merzifon
  Lakap : castiel

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından admin şahin Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 5:25 am

  bu oyun 1.5 günde bitti cok kolay aama tırstım biraz birden cıkıyolar bide bende trainer var ama Very Happy
  yoksa 3 gün yane
  avatar
  Gamze coskun
  GENEL MODERATÖR
  GENEL MODERATÖR

  Mesaj Sayısı : 153
  Rep güçü : 599
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : msnden ekleyenleri kabul etmiyorum
  Lakap : oyun yükleme görevlisi

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından Gamze coskun Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 5:26 am

  ben oyun oynamıyorum Very Happy cok az
  avatar
  siyah
  aktiv üye
  aktiv üye

  Mesaj Sayısı : 78
  Rep güçü : 19
  Kayıt tarihi : 12/07/11
  Yaş : 26
  Nerden : iZMir
  Lakap : Si[Y]AH

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından siyah Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 7:06 am

  evet oynadım bu oyunu mutank fılan dedıgın gıbı aksamları oyunuyodum aglama seslerı gelıyo urpertıcı hehe guzel oyun
  avatar
  Gamze coskun
  GENEL MODERATÖR
  GENEL MODERATÖR

  Mesaj Sayısı : 153
  Rep güçü : 599
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : msnden ekleyenleri kabul etmiyorum
  Lakap : oyun yükleme görevlisi

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından Gamze coskun Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 2:40 pm

  şahin bu oyun sende duruyomu halaa ??????????
  avatar
  AHmet(Kinq)
  MODERATÖR
  MODERATÖR

  Mesaj Sayısı : 108
  Rep güçü : 13
  Kayıt tarihi : 02/07/11
  Yaş : 24
  Nerden : istanbul
  Lakap : <Kinq>

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından AHmet(Kinq) Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 2:43 pm

  bunu indirdim daha ben bitiremedim Very Happy
  avatar
  Gamze coskun
  GENEL MODERATÖR
  GENEL MODERATÖR

  Mesaj Sayısı : 153
  Rep güçü : 599
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : msnden ekleyenleri kabul etmiyorum
  Lakap : oyun yükleme görevlisi

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından Gamze coskun Bir C.tesi Ağus. 20, 2011 2:51 pm

  hemen bitince ne anlamı kalıyokii king
  avatar
  Sezgin
  pcfulloyuncu üye
  pcfulloyuncu üye

  Mesaj Sayısı : 33
  Rep güçü : 14
  Kayıt tarihi : 02/07/11

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından Sezgin Bir Paz Ağus. 21, 2011 8:17 am

  oyunu indirdim kurdum tmmda türkçe yaması yokmu acaba oyunun içine giriyorum bi game play bulamıyorum yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler Very Happy lol!
  avatar
  iyican12
  aktiv üye
  aktiv üye

  Mesaj Sayısı : 67
  Rep güçü : 0
  Kayıt tarihi : 28/07/11

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından iyican12 Bir Paz Ağus. 21, 2011 11:23 am

  kardeş yaw herşeyin türkçe yamasını aramaın bide bişey deim böle crysis gibi türk asıllı biri olmadıkça daha 5 sene türkçe falan yama konulmaz arama bence :S
  avatar
  admin şahin
  SİTE ADMİN
  SİTE ADMİN

  Mesaj Sayısı : 592
  Rep güçü : 2223
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : merzifon
  Lakap : castiel

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından admin şahin Bir Paz Ağus. 21, 2011 11:31 am

  iyican12 demiş ki:kardeş yaw herşeyin türkçe yamasını aramaın bide bişey deim böle crysis gibi türk asıllı biri olmadıkça daha 5 sene türkçe falan yama konulmaz arama bence :S
  ben sana bi mesaj attım onuu bi bak iyican
  avatar
  Hamza -tk
  deneme Moderatörü
  deneme Moderatörü

  Mesaj Sayısı : 29
  Rep güçü : 83
  Kayıt tarihi : 08/02/11
  Nerden : Dünya ' dan xD
  Lakap : EFKARLI

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından Hamza -tk Bir Paz Ağus. 21, 2011 11:46 am

  Oyunun En Heyecanlı Yerinde Elektrikler Gitti xD
  avatar
  Gamze coskun
  GENEL MODERATÖR
  GENEL MODERATÖR

  Mesaj Sayısı : 153
  Rep güçü : 599
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : msnden ekleyenleri kabul etmiyorum
  Lakap : oyun yükleme görevlisi

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından Gamze coskun Bir Paz Ağus. 21, 2011 11:47 am

  şahin abinlere yakınmı aturuyosun sen hamza
  avatar
  Hamza -tk
  deneme Moderatörü
  deneme Moderatörü

  Mesaj Sayısı : 29
  Rep güçü : 83
  Kayıt tarihi : 08/02/11
  Nerden : Dünya ' dan xD
  Lakap : EFKARLI

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından Hamza -tk Bir Paz Ağus. 21, 2011 11:52 am

  Koşşam Şahin ABim Gildeyim Very Happy
  avatar
  Hamza -tk
  deneme Moderatörü
  deneme Moderatörü

  Mesaj Sayısı : 29
  Rep güçü : 83
  Kayıt tarihi : 08/02/11
  Nerden : Dünya ' dan xD
  Lakap : EFKARLI

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından Hamza -tk Bir Paz Ağus. 21, 2011 11:53 am

  q0zLerim aqLıyor xD
  avatar
  Hamza -tk
  deneme Moderatörü
  deneme Moderatörü

  Mesaj Sayısı : 29
  Rep güçü : 83
  Kayıt tarihi : 08/02/11
  Nerden : Dünya ' dan xD
  Lakap : EFKARLI

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından Hamza -tk Bir Paz Ağus. 21, 2011 11:54 am

  Uykum Var Yarın İşe Kalkcam :S
  avatar
  admin şahin
  SİTE ADMİN
  SİTE ADMİN

  Mesaj Sayısı : 592
  Rep güçü : 2223
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : merzifon
  Lakap : castiel

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından admin şahin Bir Paz Ağus. 21, 2011 12:01 pm

  Hamza -tk demiş ki:Uykum Var Yarın İşe Kalkcam :S
  yat o zaman yigenim
  avatar
  iyican12
  aktiv üye
  aktiv üye

  Mesaj Sayısı : 67
  Rep güçü : 0
  Kayıt tarihi : 28/07/11

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından iyican12 Bir Çarş. Ağus. 24, 2011 1:41 pm

  şahin abi ne mesajı ?
  avatar
  admin şahin
  SİTE ADMİN
  SİTE ADMİN

  Mesaj Sayısı : 592
  Rep güçü : 2223
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : merzifon
  Lakap : castiel

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından admin şahin Bir Çarş. Ağus. 24, 2011 1:42 pm

  iyican12 demiş ki:şahin abi ne mesajı ?
  oyun destek için atmışdım ya oydu tmm sorun yokkk
  avatar
  iyican12
  aktiv üye
  aktiv üye

  Mesaj Sayısı : 67
  Rep güçü : 0
  Kayıt tarihi : 28/07/11

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından iyican12 Bir Çarş. Ağus. 24, 2011 1:48 pm

  şahin abi black ops tr yama nasıl koycam siteye söylermisin ?
  avatar
  admin şahin
  SİTE ADMİN
  SİTE ADMİN

  Mesaj Sayısı : 592
  Rep güçü : 2223
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : merzifon
  Lakap : castiel

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından admin şahin Bir Çarş. Ağus. 24, 2011 1:49 pm

  oyun destegin oraya yaz bende cevaplayam
  avatar
  Gamze coskun
  GENEL MODERATÖR
  GENEL MODERATÖR

  Mesaj Sayısı : 153
  Rep güçü : 599
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : msnden ekleyenleri kabul etmiyorum
  Lakap : oyun yükleme görevlisi

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından Gamze coskun Bir Çarş. Ağus. 24, 2011 1:51 pm

  iyican12 demiş ki:şahin abi black ops tr yama nasıl koycam siteye söylermisin ?
  işte kurulum
  Türkçe yama oyunun kurulu olduğu klasörü otomatik şekilde görmektedir. Eğer görmüyorsa 'Gözat'a basarak kurulum yerini doğru şekilde belirtin. Silik olan "Tamam" yazısı görünür hale gelince yamayı kurabilirsiniz. Steam versiyonu sahibi arkadaşlar BlackOps.exe olarak exe ismini değiştirip kurulumu tamamlayabilirler.
  bu yazılı olan kurulum [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dana indirdiysenin gecerlidir
  herkese iyii oyunlar
  avatar
  iyican12
  aktiv üye
  aktiv üye

  Mesaj Sayısı : 67
  Rep güçü : 0
  Kayıt tarihi : 28/07/11

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından iyican12 Bir Çarş. Ağus. 24, 2011 1:53 pm

  gamze abla ben siteye nasıl koyucam onu soruodum:)
  avatar
  Gamze coskun
  GENEL MODERATÖR
  GENEL MODERATÖR

  Mesaj Sayısı : 153
  Rep güçü : 599
  Kayıt tarihi : 07/02/11
  Yaş : 25
  Nerden : msnden ekleyenleri kabul etmiyorum
  Lakap : oyun yükleme görevlisi

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından Gamze coskun Bir Çarş. Ağus. 24, 2011 1:54 pm

  iyican12 demiş ki:gamze abla ben siteye nasıl koyucam onu soruodum:)
  pardon koymak istiyosan yamayı oyun yama hile olan bölüme koyabilirsin
  avatar
  iyican12
  aktiv üye
  aktiv üye

  Mesaj Sayısı : 67
  Rep güçü : 0
  Kayıt tarihi : 28/07/11

  Geri: Left 4 Dead 2 full tek link indir

  Mesaj tarafından iyican12 Bir Çarş. Ağus. 24, 2011 1:56 pm

  işte denedim dosya ekle varya oraya tıklıom gözata ordan buluom sonra yorum yapıom bakıom yok

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 3:44 am