PC FULL OYUNCU FORUM

İlk konunuz Anigif17

Join the forum, it's quick and easy

PC FULL OYUNCU FORUM

İlk konunuz Anigif17

PC FULL OYUNCU FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PC FULL OYUNCU FORUM

Full Tek Link Oyunlar indirme sitesi

İlk konunuz 3wd7g     İlk konunuz 3wdfp     İlk konunuz 3wdg2     İlk konunuz 3wdh8     İlk konunuz 3wdgq     İlk konunuz 3wdjd     İlk konunuz 3wdtp     İlk konunuz 3wdu1     İlk konunuz 3wdv8     İlk konunuz 3wdw0     İlk konunuz 3wdwq     İlk konunuz 3wdxc     İlk konunuz 3wdxx     İlk konunuz 3wdyf     İlk konunuz 3wdz0     İlk konunuz 3wdzt     İlk konunuz 3wf06     İlk konunuz 3wf0v     İlk konunuz 3wf15     İlk konunuz 3wf3l     İlk konunuz 3wfc7     İlk konunuz 3wf3h     İlk konunuz 3wf3b    
İlk konunuz 3wd7g     İlk konunuz 3wdfp     İlk konunuz 3wdg2     İlk konunuz 3wdh8     İlk konunuz 3wdgq     İlk konunuz 3wdjd     İlk konunuz 3wdtp     İlk konunuz 3wdu1     İlk konunuz 3wdv8     İlk konunuz 3wdw0     İlk konunuz 3wdwq     İlk konunuz 3wdxc     İlk konunuz 3wdxx     İlk konunuz 3wdyf     İlk konunuz 3wdz0     İlk konunuz 3wdzt     İlk konunuz 3wf06     İlk konunuz 3wf0v     İlk konunuz 3wf15     İlk konunuz 3wf3l     İlk konunuz 3wfc7     İlk konunuz 3wf3h     İlk konunuz 3wf3b    

İlk konunuz

admin şahin
    admin şahin
    SİTE ADMİN
    SİTE ADMİN

Rep güçü : 2223
    Lakap : castiel

İlk konunuz Empty İlk konunuz

Mesaj tarafından admin şahin Ptsi Şub. 07, 2011 4:42 am

Forumunuzun yönetimini kullanmaya başlamadan önce bu bilgiyi okuyunuz:

Yönetim Paneli'ne nasıl erişilir ?
    En üstteki menüde Giriş yap'a tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır. "Admin" kullanıcı adını ve kayıt esnasında belirlediğiniz şifreyi girin. Kaybettiyseniz veya unuttaysanız buraya tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altındaki "Yönetim Paneli" linkine tıklayın..

Görünüş nasıl değiştirilir ?
    Forumunuzun görünüşünü bir tema seçerek değiştirebilirsiniz (her tema farklı resimler, renkler ve simgeler barındırır). Bunu yapmak için yönetim paneline gidip Stil Yönetimi'ndeki Yönetim üzerine tıklayınız ve gösterilen temalardan birini seçiniz. Daha sonra değişiklik yapabilir veya başka bir tane seçebilirsiniz..

Kategoriler ve forumlar nasıl yönetilir ?
    Herhangi bir zamanda oluşturduğunuz kategori ve forumları ekleyebilir, değiştirebilir ve silebilirsiniz. Bunu yapmak için, yönetim paneline gidin Forum Yönetimi'nde "Bir link ekle" (bir kategori veya forum) üzerine tıklayın. İlk defa kullananların nasıl çalıştığını daha iyi anlayabilmeleri için, daha sonra silmek üzere deneme kategorileri ve deneme forumları oluşturmalarını salık veririz.

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 6:34 am