PC FULL OYUNCU FORUM

Resident Evil 5  full tek link indir Anigif17

Join the forum, it's quick and easy

PC FULL OYUNCU FORUM

Resident Evil 5  full tek link indir Anigif17

PC FULL OYUNCU FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PC FULL OYUNCU FORUM

Full Tek Link Oyunlar indirme sitesi

Resident Evil 5  full tek link indir 3wd7g     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdfp     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdg2     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdh8     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdgq     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdjd     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdtp     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdu1     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdv8     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdw0     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdwq     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdxc     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdxx     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdyf     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdz0     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdzt     Resident Evil 5  full tek link indir 3wf06     Resident Evil 5  full tek link indir 3wf0v     Resident Evil 5  full tek link indir 3wf15     Resident Evil 5  full tek link indir 3wf3l     Resident Evil 5  full tek link indir 3wfc7     Resident Evil 5  full tek link indir 3wf3h     Resident Evil 5  full tek link indir 3wf3b    
Resident Evil 5  full tek link indir 3wd7g     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdfp     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdg2     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdh8     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdgq     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdjd     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdtp     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdu1     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdv8     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdw0     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdwq     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdxc     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdxx     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdyf     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdz0     Resident Evil 5  full tek link indir 3wdzt     Resident Evil 5  full tek link indir 3wf06     Resident Evil 5  full tek link indir 3wf0v     Resident Evil 5  full tek link indir 3wf15     Resident Evil 5  full tek link indir 3wf3l     Resident Evil 5  full tek link indir 3wfc7     Resident Evil 5  full tek link indir 3wf3h     Resident Evil 5  full tek link indir 3wf3b    

+3
siyah
admin şahin
Gamze coskun
7 posters

Resident Evil 5 full tek link indir

Gamze coskun
    Gamze coskun
    GENEL MODERATÖR
    GENEL  MODERATÖR

Rep güçü : 599
    Lakap : oyun yükleme görevlisi

Resident Evil 5  full tek link indir Empty Resident Evil 5 full tek link indir

Mesaj tarafından Gamze coskun C.tesi Ağus. 20, 2011 6:43 am

Resident Evil 5  full tek link indir Coolte52

Resident Evil 5  full tek link indir Coolte11
    Resident Evil 5  full tek link indir Images16
    Resident Evil 5  full tek link indir 2002_110
    Resident Evil 5  full tek link indir 2002_111
    Resident Evil 5  full tek link indir 2002_112
    Resident Evil 5  full tek link indir 2002_113
    Resident Evil 5  full tek link indir 2002_114
    Resident Evil 5  full tek link indir 2002_115

Resident Evil 5  full tek link indir Coolte13

Resident Evil 5  full tek link indir Coolte26
    Resident Evil’in yeni dinamikleriyle eski kahramanı bir araya geliyor RE5’te. Chris Redfield BSAA tarafından Afrika’ya gönderiliyor, bio-terörizm’e karşı savaşması için. Ancak Chris’in kişisel hesabı ona verilen görevlerden daha önemli, Wesker’i bulup öldürmek ve intikamını almak bir numaralı görev. Teröristler tarafından yapılan deneyler sonucu başlayan salgını önlemek için Chris’in yanına Sheva isimli ajan gönderiliyor. Bölge halkı ‘Majini’lere dönüşüyor parazitlerden dolayı, gözleri kırmızı olan bu yaratıklar zombilere göre daha akıllı ve daha saldırganlar.

Yapımcılar korku unsurları tamamıyla yok etmemek için kamera açısını Chris’in sağına hizalamışlar.
    Klasik üçüncü şahıs kamerası gibi kontrol edilen karakter ekranın merkezinde değil, biraz
    solda kalıyor. Bu nedenle çevrenizi net göremiyor ve güya karşınıza neyin çıkacağını
    kestiremiyorsunuz,
    ancak dediğim gibi müzikler o işi hallediyorlar. Kamera açısına gelince, adrenalini
    arttırmak yerine oynanabilirliği kısıtlıyor. Ayrıca kamerayı karakterden bağımsız oynatamadığınızdan hızlı
    hareket etmek zorlaşıyor.

Hızlı hareket edememekten şikayet ediyorken hazır, tüm sıkıntılarımı paylaşayım bu konuda. Kas geliştirmek Chris’e yaramamış, dostumuz iki işi bir arada yapamayacak hale gelmiş maalesef. Yürürken ateş edemiyor, ateş ederken yürüyemiyorsunuz, bıçak kullanırken hareketsiz kalmak zorundasınız, konuşurken bile duruyor kahramanımız. ‘Majini’leri avlarken bir anda merminiz bitti diyelim, şarjör değiştirmeniz gerekiyor, bir süre beklemek zorundasınız hareketsiz vaziyette. Tabi bu sırada düşmanlarınız ağızlarından salyalarını akıta akıta üstünüze geliyorlar. Peki yapımcılar Chris’i niye böyle tasarlamışlar? Sorumu cevaplayayım, zaman zaman korkun ve heyecanlanın diye elbette. Peki bunlar gerçekleşiyor mu? Hayır, ‘bu ne saçmalık yahu’ deyip geçiyorsunuz, en azından ben öyle yaptım.
    41

Resident Evil 5  full tek link indir Coolte12
    Minimum Sistem: Windows XP ya da Vista, Intel PentiumD ya da
    AMD Athlon64 X2 işlemci, XP için 512 MB, Vista için 1 GB RAM, 8 GB
    boş disk alanı, Shader 3.0 destekli 256 MB ekran kartı ve en az
    800x600 çözünürlük.

Önerilen Sistem: Windows XP ya da Vista, Intel Core2Quad ya da AMD Phenom
    X4 işlemci, XP için 1 GB, Vista için 2 GB RAM, 8 GB boş disk alanı, 512 MB
    ekran kartı ve 1280x720 ya da daha yüksek çözünürlük.

Resident Evil 5  full tek link indir Coolte29
    arkadaşlar cok kolay ama iso dosyasını kurmayı bilmiyorsanız zor Very Happy
    kısaca anlatıyım bunu yaparsanız indirdiginiz oyunu kesin oynarsınız adım adım anlatacagım şimdi
    adım 1 dosyayı rardan cıkarıyoruz
    adım 2 rardan cıktıkdan sonra oyunu kurmaya baslıyoruz (setup) tıklayarak
    adım 3 oyun kuruldukdan sonra indirdiginiz dosyanın içine geliyorsunuz ve içinde crack var oyunu crackliyosunuz
    adım 4 oyun crackledikden sonra oyununuzu girip oynayabilirsiniz

CRACKLEMEYİ BİLMEYENLER İÇİN ANLATIYORUM
    CRACKLEME:İNDİRDİGİNİZ DOSYANIN İÇİNDE CRACK DOSYASI VARDIR ONUN İÇİNDE ÖRNEGİN RLD-RE5.EXE VARDIR
    ONU KOPYALIYORSUNUZ[CTRL+C] SONRADA OYUNU KURDUGUNUZ YERE GELİYORSUNUZ KURDUGUNUZ DOSYANIN İÇİNDE KOPYALADIGINIZ DOSYANIN AYNISINDA VARDIR KISACASI ONU BULUN O NERDEYSE OUNN ÜZERİNE YAPIŞTIRIN DEĞİŞTİRİN YANE SONRADA CRACKLEME İŞLEMİ BİTMİŞDİR

Resident Evil 5  full tek link indir Coolte14
    ARKADAŞLAR BU OYUNLARI İNDİREBİLMENİZ İÇİN SİTEMİZDEN FLAŞHGETİ İNDİRMENİZ GEREKDİR ŞİMDİ HEMEN SIKILACAKSINIZ AMA PROGRAM COK
    YARARLI SİTEMİZDEKİ OYUNLAR 5 GB DAN AŞAGI OLMADIĞI İÇİN NORMAL İNDİRMEYE KALSANIZ 2, 3 GÜNÜ
    BULUR AMA FLAŞHGETİ İNDİRİRSENİZ 5 GB BİR OYUN 4 SAAT YADA EN FAZLA 8 SAATDE ELİNİZDE O YÜZDEN ÜŞENMEYE GEREK YOK KARAR SİZİN
    DENEME MODERATÖRÜ GAMZE

Resident Evil 5  full tek link indir Coolte15
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

arkadaşlar link denenmişdir kendim indirdim kuruluyo oyunada giriyo zaten oyun görünyülerinde 2 foto benim pcden
    dedigim şekilde yaparsanız oyun sorunsuz birşekilde kurulur

HERKESE İYİ OYUNLAR
    DENEME MODERATÖR GAMZE
    admin şahin
    admin şahin
    SİTE ADMİN
    SİTE ADMİN

Rep güçü : 2223
    Lakap : castiel

Resident Evil 5  full tek link indir Empty Geri: Resident Evil 5 full tek link indir

Mesaj tarafından admin şahin C.tesi Ağus. 20, 2011 7:25 am

vayyyy kodları verdim hemen koymuşun oyunu +rep sana benden
    siyah
    siyah
    aktiv üye
    aktiv üye

Rep güçü : 19
    Lakap : Si[Y]AH

Resident Evil 5  full tek link indir Empty Geri: Resident Evil 5 full tek link indir

Mesaj tarafından siyah C.tesi Ağus. 20, 2011 7:33 am

o guzele benzıyor denıcemm xD
    admin şahin
    admin şahin
    SİTE ADMİN
    SİTE ADMİN

Mesaj tarafından admin şahin C.tesi Ağus. 20, 2011 7:34 am

kardeş yeni bayan mod koyucak oyunları sitemize artık bende koyacam ama cogunlukla oo
    Gamze coskun
    Gamze coskun
    GENEL MODERATÖR
    GENEL  MODERATÖR

Mesaj tarafından Gamze coskun C.tesi Ağus. 20, 2011 7:39 am

ewt öyle olacak Very Happy
    blackm1990
    pcfulloyuncu üye
    pcfulloyuncu üye

Rep güçü : 0

Mesaj tarafından blackm1990 C.tesi Ağus. 20, 2011 10:34 am

alien teşekkürler oyun için hemen indiriyorm
    Gamze coskun
    Gamze coskun
    GENEL MODERATÖR
    GENEL  MODERATÖR

Mesaj tarafından Gamze coskun C.tesi Ağus. 20, 2011 11:23 am

iyi oyunlar
    AHmet(Kinq)
    AHmet(Kinq)
    MODERATÖR
    MODERATÖR

Rep güçü : 13
    Lakap : <Kinq>

Mesaj tarafından AHmet(Kinq) C.tesi Ağus. 20, 2011 11:32 am

oo yeni mod hayırlı olsun bide beni gecmişin ya ayıptır ya
    admin şahin
    admin şahin
    SİTE ADMİN
    SİTE ADMİN

Mesaj tarafından admin şahin C.tesi Ağus. 20, 2011 11:37 am

Very Happy
    AHmet(Kinq)
    AHmet(Kinq)
    MODERATÖR
    MODERATÖR

Rep güçü : 13
    Lakap : <Kinq>

Mesaj tarafından AHmet(Kinq) C.tesi Ağus. 20, 2011 2:46 pm

3 tane oyun indiriyom bide yama o yüzden bunu indirmeyi durdurdum öbürkiler insin bunu indirmeye devam edecem
    Gamze coskun
    Gamze coskun
    GENEL MODERATÖR
    GENEL  MODERATÖR

Mesaj tarafından Gamze coskun C.tesi Ağus. 20, 2011 2:48 pm

net kasar yapman gerek bu zaten
    Sezgin
    Sezgin
    pcfulloyuncu üye
    pcfulloyuncu üye

Rep güçü : 14

Mesaj tarafından Sezgin Paz Ağus. 21, 2011 8:21 am

oo süper hemen indirmem lazım yaa admin varyaa oyun koymuyon koymuyon sonra bi koyuyon olmuyo bize haber ver yaa fulloyunda bu varyaa 30 partdan fazla ordan indirmek zor valla canım sıkılıyo parayla almam gerekiyo
    rskserhat
    rskserhat
    aktiv üye
    aktiv üye

Rep güçü : 402
    Lakap : syberman

Mesaj tarafından rskserhat C.tesi Ağus. 27, 2011 4:25 am

Yeni mod dan da bi oyun indirem de ayıb olmasın cyclops
    Gamze coskun
    Gamze coskun
    GENEL MODERATÖR
    GENEL  MODERATÖR

Mesaj tarafından Gamze coskun C.tesi Ağus. 27, 2011 4:43 am

Very Happy Very Happy

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 10:00 am